How How - Dom produkcyjny w Poznaniu

How How - Dom produkcyjny w Poznaniu

Ocena: 3.3/10 (4 głosów)

Zapraszamy do wyprodukowania filmu lub animacji z domem produkcyjnym How How. Nasze studio produkcyjne zlokalizowane jest w samym centrum Poznania. Może dlatego mamy zawsze rękę na pulsie i reagujemy błyskawicznie na wszelkie potrzeby realizacyjne w naszym mieście.

Studio How How to produkcja filmowa oraz studio animacji. Zatrudniamy doświadczonych animatorów, storyboardzistów i rysowników.

Prowadzimy zresztą stały nabór na stanowiska: animator 2D, animator 3D, 3D generalist oraz motion designer oraz rysownik. Robimy to po to aby cały czas poszerzać dotychczasowy zespół i rozwijać go o nową jakość, którą mogą wnieść nowi pracownicy.

Drugi filar naszego domu produkcyjnego to produkcja filmów żywej akcji. Realizujemy filmy reklamowe przeznaczone do emisji telewizyjnej i przeznaczonej do emisji w Internecie. Tworzymy spoty reklamowe, filmy produktowe, filmy promocyjne, filmy korporacyjne i wizerunkowe.

Sami kreujemy scenariusze i koncepty naszych realizacji filmowych. Przez to mamy pełną kontrolę nad procesem realizacji filmu począwszy od scenariusz po postprodukcję.

Zaufało nam setki Klientów w Polsce i na świecie. Pracujemy dla największych polskich, uznanych marek takich jak: Gerda, Nivea, Kompania Piwowarska, Semilac, PKP, Orlen i wielu innych.
Nie jest to przypadek, ze tak uznane firmy zaufały właśnie nam. Dlatego wejdź na naszą stronę How How i zadzwoń lub napisz maila.

Na pewno szybko przygotujemy ofertę i zrealizujemy film wspólnie.

  • Tytuł wpisu: How How - Dom produkcyjny w Poznaniu
  • Adres witryny: howhow.pl
  • PageRank:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: